Geef je boek uit
in Eigen Beheer
Laat Boekscout.nl
je boek uitgeven

Veel gestelde vragen: 4. Algemene vragen

Wat maakt Boekscout.nl uniek?
Het systeem van gratis uitgeven in de printing-on-demand-sector is jaren geleden in Nederland geïntroduceerd door de eigenaar van Boekscout. Dit leidt tot een unieke expertise, en een rotsvaste bewaking van het concept. Dit laatste is nadrukkelijk in het belang van de bij Boekscout gecontracteerde auteurs. Zij treffen bij ons niet de drempels en voorwaarden aan die bij uitgeverijen die ons concept hebben overgenomen, wel worden gehanteerd.
Bij Boekscout is 'gratis' ook echt gratis, er is geen enkele afnameverplichting, er hoeft ook niet eerst een minimum aantal besteld te zijn voordat Boekscout op wat voor manier dan ook in actie komt, en elke auteur in onze uitgeverij krijgt het allereerste exemplaar van het eigen boek van ons cadeau.
Door het concept goed te bewaken, kan Boekscout de winkelprijs van haar boeken ook drukken. Die is in het algemeen (beduidend) lager dan wat elders wordt gevraagd. Dit komt de verkoopbaarheid van onze titels ten goede.
Uniek in de printing-on-demand-sector is onze transparantie. Wij maken persoonlijk kennis met onze auteurs op onze tweewekelijkse auteursbijeenkomsten. Die persoonlijke invalshoek zit ook in onze telefonische Helpdesk, die onze auteurs de mogelijkheid biedt met iemand van de afdeling Productie & Support te overleggen.
Boekscout onderhoudt goede contacten met een aantal gerenommeerde uitgeverijen en we treden op als agent.
Boekscout is dankzij haar unieke aanpak momenteel de snelst groeiende printing-on-demand-uitgever in het Nederlandse taalgebied. De auteurs kiezen al een tijdje in meerderheid voor de unieke, persoonlijke en vooral ook deskundige aanpak van onze uitgeverijen.

Er wordt vaak zo arrogant gedaan in de schrijverswereld. Hoe kijkt Boekscout.nl daar tegenaan?
Klopt. Er is helaas nog te veel sprake van arrogantie. Sommigen zien neer op de amateurstatus van schrijvers, en vinden dat dergelijke werken niet gepubliceerd zouden mogen worden. Men spreekt soms zelfs van 'vervuiling'. Boekscout.nl heeft geen respect voor die opvatting. Wij vinden het zelfs ondenkbaar dat mensen het recht zou kunnen worden onthouden om hun unieke invallen, opvattingen, gedachtegangen, enzovoorts aan de buitenwereld voor te houden. Boekscout.nl vindt dat de wereld van de auteurs zo maximaal mogelijk moet worden gedemocratiseerd. De moderne publicatiemiddelen maken het mogelijk dat iedereen zijn/haar werk aan de buitenwereld kan tonen. Daardoor komt een macht aan uniek materiaal vrij dat anders in stoffige kasten was blijven liggen. Nu iedereen in staat kan zijn een boek te publiceren, komt een verrassend beeld tevoorschijn van de creativiteit en de emotionaliteit in onze cultuur. Dat beeld geeft veel meer de realiteit weer dan wat radio, tv en glossy bladen ons in al hun somberheid willen doen geloven.

© 2007 Boekscout vof

Laat Boekscout.nl je 
boek uitgeven:
  
Ontvang je eerste boek 
GRATIS!

Boekscout.nl neemt alle 
kosten voor z'n rekening

Boekscout.nl stelt ook 
geen voorwaarden bij de 
verkoop. Je verdient 
meteen, vanaf je eerste 
boek
Geef je boek uit in 
Eigen Beheer:

Wees zelf de uitgever, en 
blijf je eigen baas.

Laat de complete 
productie, inclusief 
begeleiding en controle, 
aan ons over. Jij betaalt 
daar niets voor.

Uitgeven in Eigen Beheer
kan al vanaf 1 exemplaar!