Wanneer de twee heksen zich vervelen, vliegen ze altijd wat rond op bezemstelen. Op zoek naar iets of iemand om te plagen of om iets te stelen. Als ze over het bos vliegen zien ze iets tussen de bladeren liggen. Een drakenei! Het ei gaat mee naar huis. De heksen hopen dat de draak die uit het ei komt een echte, gevaarlijke draak wordt die hen kan beschermen. Maar is Draakje Draakestijn wel zo gevaarlijk als zijn tantes denken?
"Twee jaar geleden heb ik besloten de creativiteit die door mijn leven loopt als een rode draad te gaan volgen. Ik begonnen met tekenen en ben er niet meer mee gestopt. Ergens is Draakje uit mijn potlood gewandeld en inmiddels wandel ik met hem mee. De verhalen die ik geschreven heb, zijn geïnspireerd door Draakje. De illustraties volgden al snel. Dit resulteerde in een mooi kinderboek."
2016-03-16 18:57:13 | By: Marion | Rating:
|
Wat een lief draakje. Leuk om aan de kleinkinderen voor te lezen en mooie plaatjes kijken. We kijken nu al uit naar het vervolg van de avonturen van dit kleine draakje. |
|