€ 22,99
Door eigen ervaring, onderzoek en literatuurstudie binnen het domein van leiderschap, coaching, talentontwikkeling en een aantal levensfilosofieën, werd ik als een soort hobbyist getriggerd om stukjes te gaan verzamelen en schrijven. Dit is uit de hand gelopen tot een boek.
Als we de inhoud ervan zouden moeten samenvatten, dan dekt het volgende misschien wel het best de lading: in onze maatschappij houden we niet zo van "presteren". Toch is precies dit hetgeen een succesvol leider nastreeft. Tegen de stroom van de meerderheid in, denkt hij in resultaat, herkent talent en perspectief, doorziet realiteit, leidt processen en is authentiek. Korter gezegd tracht hij mensen van ‘hier’ naar ‘daar’ te brengen. De volgende 65 stukjes dragen bij aan dat principe, of hangen daar een beetje omheen.
Een product van de generatie Y, dat staat voor de zelfbewuste groep vernieuwers van deze tijd. Roy de Vos is trainer-coach, opleider, docent, historicus en tevens oprichter van een vooruitstrevende onderneming in misschien wel het meest conservatieve domein van de sportwereld. Hij staat de lezer niet belerend maar verhelderend te woord en hanteert een schrijfstijl zonder al te veel opsmuk.
2017-01-12 22:42:01 | By: Edwin | Rating:
|
Bijzonder toegankelijk boek met citaten en hoofdstukjes indeling. En interessante inzichten voor de geinteresseerde in (persoonlijk) leiderschap. Met plezier gelezen!! |
2017-01-06 13:37:20 | By: Ineke postma | Rating:
|
Knap geschreven. Goed en makkelijk te begrijpen. Inkijk in de werkelijkheid hoe het in het echte leven is en gaat. |
|