Voorkant
Voorkant cover
Achterkant
Achterkant cover

Hamsters en tenen
Gedichten en hersenspinsels van Annelotte Vos

Auteur

Annelotte Vos

Uitvoering
Paperback
Reviews
4,8 / 5 (12 reviews )
Prijs
16 ,50
Verzending
Gratis verzending in Nederland en België
Levertijd
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)

Samenvatting

De gedichten van Annelotte Vos gaan over hamsters, druk treinverkeer, Winnie de Poeh, verdriet, loslaten, een gouden neushoorn, planten spuiten en snot. Kortom het alledaagse leven.

Over de auteur

Annelotte Vos is beeldend kunstenaar, natuurliefhebber en fervent reiziger. Zij heeft een onderzoekende geest en laat zich graag verwonderen door de natuur, mensen en de verhalen die zij te vertellen hebben. Kunst is voor haar een middel om zich te uiten en verbinding te maken.

Door haar leergierigheid heeft zij al vele beroepen uitgeoefend. Zo ook die van modeontwerpster, printdesigner en edelsmid. Reeds heeft zij een opleiding tot creatief coachen afgerond en is het haar wens om haar levenservaring en creativitieit in te zetten om mensen te helpen helen.

Schrijven is voor haar een nog onontdekt terrrein en smaakt naar meer. Voor meer informatie zie haar IG account:annelottesotinevos

Productinformatie

ISBN
9789464686296 / 978-94-646-8629-6
Uitgeverij
Boekscout
Verschijning
14-04-2023
Taal
Nederlands


Uitvoering
Paperback
Pagina's
38
Formaat
A5
Illustraties
Ja

Inkijk

Fucking geïrriteerd ben ik
Beperkt treinverkeer
Overvolle trein
Ineens gaat iedereen op reis
Gangpaden vol met koffers en rugtassen
Shut the fuck up allemaal!
Ik heb geen geduld vandaag
Nee ik ben niet altijd aardig
NEE!
Eén oordop in de andere verloren
Misselijk van een te droge mueslibol
Stomme kassière bij de AH to go
“Nee zonder bon kun je het niet retourneren”
Hoezo?!
Ik koop maar wat anders
Fucking teringleiers
IEDEREEN
M’n telefoon is uitgevallen
Zo’n dag

Reviews (12)

Uw email wordt enkel gebruikt voor de betreffende review

Wordt getoond bij de review

Je toelichting moet minimaal 15 woorden zijn.

door HVs op 28-02-2024
Ik vind het een leuk boekje. Vlot geschreven, veel herkenning en ik word er een beetje blij van . Het geeft me een glimlach rond mijn mond en het smaakt beslist naar meer.
door Josefina op 27-02-2024
Fijn dat iemand omschrijft hoe het is om hoog sensitief te zijn in kunstvorm!
door Lisette Guijs op 21-02-2024
Het is heel herkenbaar geschreven, lekker nuchter en heel komisch!
door Carola op 20-02-2024
Zo herkenbaar en gebracht met humor
door Lisanne Vos op 18-02-2024
Leuke, persoonlijk boekje met mooie pakkende gedichten
door Lex op 15-02-2024
Annelottes gedichten zijn ongecompliceerd maar lekker speels. Daardoor ook heel 'puur' en herkenbaar. De tekeningen van haar eigen hand maken het een vrolijk boekje. :)
door Moestafa op 10-02-2024
Het zijn letterlijk en figuurlijk hersenspinsels wat ze op papier heeft gezet ,
Een leuke manier van een onderwerp ontleden .
door paul op 09-02-2024
Erg herkenbaar, de verhalen en het gedoe van corona.
Leuk de gedichten daarbij te lezen en de beelden
door Paul Marseille op 08-02-2024
Mooi en gevoelvol geschreven. Verder in mijn radioprogramma er een mooie toelichting bij gegeven.
door wim wiegmann op 08-02-2024
Jezelf zo teder en kwetsbaar durven opstellen, en dat in combinatie met de bijzondere illustraties... ik kijk er regelmatig in. Haal er energie uit.
door Joost op 08-02-2024
De wijze waarop ze het alledaagse bijzonder weet te maken.
door kees duijvestijn op 08-02-2024
"Pretentieloze schoonheid", was mijn eerste spontane beschrijving , toen mij na het lezen van "Hamsters en Tenen" ,gevraagd werd wat ik er van vond. En zo voel ik nog steeds.

In de media

Noorderdicht

Tijdens dit poezie festival in Rotterdam heb ik enkele gedichten uit mijn gedichtenbundel voorgedragen. Je ziet mij meteen als het filpmje begint.

Lees meer op: Open Rotterdam
Intervieuw met RTV Albrandswaard

Afgelopen maandagavond 3 Juli was ik te gast bij radio RTV Albrandswaard waar ik een uur mocht spreken over mijn gedichten bundel "Hamsters en Tenen" en hoe het is om hoogsensitief te zijn.

Lees meer op: RTV Albrandswaard
Hamsters en tenen' van Annelotte Vos

Online artikel over mijn 1e gedichtenbundel en hoogsensitiviteit door Jan Schrijver.

Lees meer op: Schiedammer online
Annelotte Vos schrijft gedichten als therapie

Leuk intervieuw met Jan Willen van Schiedam JW TV die mij vragen stelt over mijn boekje en hoogsensitiviteit.

Lees meer op: Schiedam JW TV
Annelotte Vos

15 min durende intervieuw met John Weimar van Schie TV. Over mijn 1e gedichtenbundel die uitkomt en coach werkzaamheden.

Lees meer op: Schie TV