Voorkant
Voorkant cover
Achterkant
Achterkant cover

Een nomadisch bestaan
Over het komen en het gaan van een dominee

Auteur

Hans Végh

Uitvoering
Paperback
Prijs
€ 23 ,50
Verzending
Gratis verzending in Nederland en België
Levertijd
Nederland: Twee tot vijf werkdagen
België: Vier tot zeven werkdagen
Past door brievenbus

Samenvatting

Het leven van een dominee lijkt op een nomadisch bestaan. Hij trekt van de ene plaats naar de andere. Wat maakt hij zoal mee op deze trektocht? Soms zijn de tijden turbulent. Zijn leven gaat over bergen en dalen. Soms komt hij voor verrassingen te staan. Hoe gaat hij om met onzekerheden en uitdagingen?

Over de auteur

Hans Végh (1953) studeerde theologie aan de Vrije Universiteit in Amsterdam. Hij is opgegroeid in de pastorie. Zelf is hij ook dominee geweest, in verschillende plaatsen in Nederland en op Curaçao. Hij had diverse functies in de kerk. Reizen betekent voor hem de verbreding van zijn horizon. Sinds 2019 is hij met emeritaat. In 2020 verscheen zijn eerste boek: Mijn tropenjaren. Ervaringen van een predikant op Curaçao. In 2023 verscheen zijn tweede boek: Van origine Hongaars. Een familiekroniek. Beide boeken verschenen bij uitgeverij Boekscout in Soest.

Productinformatie

ISBN
9789465090061 / 978-94-650-9006-1
Uitgeverij
Boekscout
Verschijning
29-11-2024
Taal
Nederlands


Uitvoering
Paperback
Pagina's
254
Formaat
16 x 24 cm
Illustraties
Nee

Inkijk

Inkijk pagina 10
Inkijk pagina 11
Inkijk pagina 12

Uw email wordt enkel gebruikt voor de betreffende review

Wordt getoond bij de review

Je toelichting moet minimaal 15 woorden zijn.

Er zijn nog geen reviews over dit boek

Ook van deze auteur

Voorkant cover

Mijn tropenjaren Ervaringen van een predikant op Curaçao

Hans Végh

Curaçao heeft voor velen een exotische naam en een magische aantrekkingskracht. De lucht is zwanger van vreemde culturen en gebruiken. De zon zindert aan de tropenhemel, de nachten zijn zwoel. Wat doet dit met je? Hoe is het om daar te wonen en te werken? Hoe is het tropische klimaat op het eiland? Maar ook: hoe is het godsdienstig en kerkelijk klimaat op het eiland? Dominee Hans Végh woonde en werkte er elf jaar en neemt je mee naar zijn belevenissen. Ze zijn beschreven vanuit zijn persoonlijk perspectief. Wellicht zul je veel herkennen en opnieuw beleven als je dit boek leest. Laat jezelf meenemen in zijn ervaringen.

€ 21,50
Voorkant cover

Van origine Hongaars Een familiekroniek

Hans Végh

Hans Végh is van origine Hongaars en is op zoek gegaan naar zijn roots. Hij heeft gespit in het familiearchief en in dat van de geheime dienst. Hij beschrijft zijn roots tegen de achtergrond van de turbulente geschiedenis van Hongarije. Het is een geschiedenis van bloed, zweet en tranen. Hij gaat daarbij eeuwen terug. We krijgen een inkijkje in het leven van de oude Hongaren, maar ook in die van nu. Kerk en staat zijn belangrijke factoren in die geschiedenis. Zo heeft hij gaandeweg ontdekt wie hij is en waar hij vandaan komt. Hij wil je meenemen op zijn zoektocht.

€ 24,50
Voorkant cover

Een bont palet Over de kerk van Luther, Curaçao, Oekraïne en meer

Hans Végh

Wat hebben Israël en Gaza, Luther en Calvijn, Oekraïne en Rusland, Curaçao en Suriname met elkaar gemeen? Meer dan we denken! In deze toegankelijke en prikkelende bundel laat een ervaren dominee zien hoe geloof en actualiteit onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn. Hoe kunnen we de actualiteit beter begrijpen in het licht van geloof en geschiedenis? Dit boek probeert daaraan bij te dragen.

€ 23,50