Hakken op de Pedalen
Over vrouwen in de transportwereld
- Auteur
-
Monique Smits
- Uitvoering
- Paperback
- Genre
- Ervaringsverhalen
- Reviews
- 5,0 / 5 (12 reviews )
- Prijs
- € 23 ,50
- Verzending
- Gratis verzending in Nederland en België
- Levertijd
-
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)
Samenvatting
Hakken op de Pedalen neemt je mee in de bijzondere verhalen van vrouwen die zich staande houden in een door mannen gedomineerde wereld. Hun doorzettingsvermogen, moed en passie voor het vak zullen je inspireren en je kijk op de transportwereld veranderen.
Of je nu geïnteresseerd bent in de transportsector, op zoek bent naar motivatie om je eigen dromen na te jagen, of gewoon houdt van krachtige verhalen over vrouwen die hun mannetje staan, dit boek biedt een unieke en verfrissende kijk op een vaak onderschat beroep.
Naast Moniques persoonlijke verhaal bevat het boek interviews met andere vrouwelijke chauffeurs, algemene informatie over de transportsector en levendige anekdotes uit het dagelijks leven op de weg. Dit boek is niet alleen een ode aan de kracht en veerkracht van vrouwen in de transportsector, maar ook een informatieve en meeslepende reis door een fascinerende wereld.
Over de auteur
Monique, een 55-jarige Rotterdamse en dochter van een vrachtwagenchauffeur, heeft altijd gedroomd van een leven op de weg. Na een carrière in het bedrijfsleven, besloot ze in 2021 haar hart te volgen en vrachtwagenchauffeur te worden.
Productinformatie
- ISBN
- 9789465091556 / 978-94-650-9155-6
- Uitgeverij
- Boekscout
- Verschijning
- 30-11-2024
- Taal
-
Nederlands
- Genre
- Ervaringsverhalen
- Kwalificaties
- Onderwerpen vooral of specifiek bedoeld voor vrouwen en / of meisjes
- Uitvoering
- Paperback
- Pagina's
- 234
- Formaat
- 16 x 24 cm
- Illustraties
- Ja
Inkijk



Reviews (12)
En een zeer duidelijk verhaal
In de media

Monique Smits uit Almere schreef boek over haar leven als vrachtwagenchauffeur
Na dertig jaar kantoorwerk koos Monique Smits uit Almere op haar 52ste voor een onverwachte carrièreswitch: ze werd een van de weinige vrouwelijke vrachtwagenchauffeurs in Nederland. Over haar ervaringen, en die van andere vrouwen, in wat zij beschrijft als een “mannenwereld,” schreef ze een boek.
Lees meer op: 1Almere