Voorkant
Voorkant cover
Achterkant
Achterkant cover

Gedichtjes aan de sterren
Gedichten over verlies, troost, rouw & liefde

Auteur

Marjolein Bindels

Uitvoering
Paperback
Prijs
18 ,99
Verzending
Gratis verzending in Nederland en België
Levertijd
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)

Samenvatting

In deze gedichtenbundel staan vijftig gedichten geschreven die zijn voortgekomen uit het verlies van Marjoleins dochter. Hierbij gingen allerlei emoties door haar heen. Maar het belangrijkste gevoel wat er overblijft, is liefde.

De gedichten in deze bundel omschrijven de rauwe rouw die je kan ervaren na verlies. Maar ook bieden ze troost en stralen ze trotsheid uit. Dit komt allemaal door de liefde die er is voor een kind dat er niet meer is.

Laat liefde de boventoon voeren, in alles wat je doet.

Over de auteur

Marjolein Bindels woont samen met haar gezin in Overloon. Het verlies van haar dochter heeft haar aangezet tot het schrijven van haar eerste boek ‘Vlinderkind’. Ze is altijd al creatief geweest en heeft veel gedichten geschreven. Daaruit is dan ook deze gedichtenbundel ontstaan. Naast schrijven maakt Marjolein samen met haar partner rouw- & gedenkproducten. Neem eens een kijkje op www.liefdeindehemel.nl voor het assortiment.

Productinformatie

ISBN
9789465093116 / 978-94-650-9311-6
Uitgeverij
Boekscout
Verschijning
28-02-2025
Taal
Nederlands

Kwalificaties
Leeftijdscategorie: vanaf 17 jaar Nederlands

Uitvoering
Paperback
Pagina's
106
Formaat
12,5 x 20 cm
Illustraties
Ja

Inkijk

Inkijk pagina 30
Inkijk pagina 31
Inkijk pagina 73

Uw email wordt enkel gebruikt voor de betreffende review

Wordt getoond bij de review

Je toelichting moet minimaal 15 woorden zijn.

Er zijn nog geen reviews over dit boek