Over de aarde
- Auteur
-
ABterBrake
- Uitvoering
- Paperback
- Genre
- Gedichten
- Prijs
- € 22 ,99
- Verzending
- Gratis verzending in Nederland en België
- Levertijd
- Nederland: Twee tot vijf werkdagen vanaf verschijningsdatum (16-10-2026)
- België: Vier tot zeven werkdagen vanaf verschijningsdatum (16-10-2026)
- Past door brievenbus
Samenvatting
'over de aarde' bevat vele facetten van waarneming en denken, van speels tot diepzinnig, in relatie tot de vraag: waarom en waartoe zijn wij op aarde als onderdeel van een nog immer uitdijend geheel? En hoe verhouden wij ons tot die aarde, tot haar eigenschappen, tot onszelf, volk, land en woon, tot de wezenlijke cirkelgang van leven en dood?
Voor de gedichten in beeld leverde ABterBrake zelf de fotografie, Geesje Kuit de schilderijen en (pen-)tekeningen.
Over de auteur
ABterBrake is het 'logo' voor de dichter in de oud-redacteur regionale dagbladen Alphons B. ter Brake. In zijn jeugd zeer actief in het schrijven van poëzie, uitgeven op kleine schaal en podiumoptredens door het hele land. Hij koos uiteindelijk voor een - vrijwel alle tijd vretende - vaste baan als regionaal journalist en vervolgens als kunstredacteur/kunstcoördinator en - jawel! - wijnschrijver... Het persoonlijk creëren bleef op de achtergrond sluimerend actief. Maar zowel poëzie als kunstfotografie bleven kriebelen en sinds zijn pensionering legt hij zich weer volledig toe op dichten en fotograferen.
Productinformatie
- ISBN
- 9789465447742 / 978-94-654-4774-2
- Uitgeverij
- Boekscout
- Verschijning
- 16-10-2026
- Taal
-
Nederlands
- Genre
- Gedichten
- Kwalificaties
- Nederlands
- Uitvoering
- Paperback
- Pagina's
- 102
- Formaat
- 21 x 21 cm
- Illustraties
- Ja
Inkijk
Reviews
Er zijn nog geen reviews over dit boek
Ook van deze auteur
Tussen water en werkelijkheid Ongewone en andere gedichten
ABterBrake
Nieuwe en bewerkte gedichten vormen deze bundel: Tussen water en werkelijkheid – nog levert water dromen, maar de werkelijkheid er omheen is heftiger geworden.