Voorkant
Voorkant cover
Achterkant
Achterkant cover

Onzichtbare woorden krijgen inkt
Een reis door de gedachten van een jonge vrouw tijdens een revalidatieproces

Auteur

Jennifer Frijlink

Uitvoering
Paperback
Reviews
5,0 / 5 (34 reviews )
Prijs
17 ,99
Verzending
Gratis verzending in Nederland en België
Levertijd
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)
Ook beschikbaar als:
Hardcover

Samenvatting

Als in één seconde je leven zo verandert dat de meest vanzelfsprekende dingen niet meer vanzelfsprekend zijn, dan voel je je verloren. Je functioneert niet meer zoals je gewend bent, alles is anders. Je bent niet alleen. Met Onzichtbare woorden krijgen inkt hoopt Jennifer anderen te inspireren en herkenning te geven, die je op dat moment zo hard nodig hebt! Ze neemt je mee op reis door haar gedachten tijdens deze ingrijpende periode. Veel pijnen zijn onzichtbaar, maar dat betekent niet dat ze er niet zijn. Ze zijn er wel, altijd, onzichtbaar.

Genrewinnaar
boek●goud 2023

Over de auteur

Jennifer Frijlink (1995) is een echte woordartiest, schrijven loopt als een rode draad door haar leven. In alles wat ze maakt spelen woorden de hoofdrol. Vanzelfsprekend is het niet altijd. Op 24-jarige leeftijd liep Jennifer door een ongeluk blijvend hersenletsel op met daarbij een flinke visuele beperking. Het zette haar wereld volledig op z’n kop of beter gezegd in haar kop. Haar leven zal nooit meer hetzelfde zijn. Juist in de periode na het ongeluk bleef ze schrijven, een creatieve manier om te relativeren. In haar nieuwe gedichtenbundel Onzichtbare woorden krijgen inkt, heeft zij gedichten uit die periode verzameld. Het is haar missie om herkenning en verbinding te creëren.

Productinformatie

ISBN
9789464890174 / 978-94-648-9017-4
Uitgeverij
Boekscout
Verschijning
25-08-2023
Taal
Nederlands


Uitvoering
Paperback
Pagina's
84
Formaat
A5
Illustraties
Nee

Inkijk

Inkijk pagina 17
Inkijk pagina 25
Inkijk pagina 47

Reviews (34)

Uw email wordt enkel gebruikt voor de betreffende review

Wordt getoond bij de review

Je toelichting moet minimaal 15 woorden zijn.

door Joyce op 01-01-2025
Fantastisch boek van een dappere vrouw! Zij durft te zeggen dat het minder gaat en weet met haar woorden je te raken. Heel herkenbaar om te lezen. Het raakt me.
door Monique op 24-06-2024
Het boek ligt op tafel. Ik lees het niet achter elkaar maar sla het open.
Ik ervaar steeds weer wat anders bij de gedichten, afhankelijk hoe ik me de dag voel en herken mezelf er opnieuw in.
Zo fijn om te lezen.

door Kels op 15-04-2024
Wat een prachtige boeken heb jij geschreven. Ik heb Jennifer leren kennen als een vrouw die vrij in het leven stond en hield van heftige muziek en vooral veel avontuur. toen dat niet meer kon waren er vaak momenten waarbij verdriet de hoofdrol speelde want accepteren is moeilijker dan iedereen kan bedenken. Hoe knap is het dat jij hebt gekeken naar de dingen die je wel kan! Je creativiteit is een enorm talent. Met je boeken mensen laten weten dat ze niet alleen zijn, is prachtig en dat doe je goed. Jij doet nu dingen die ik niet kan, ik krijg geen letter uit mijn hoofd op papier en dat kan jij maar al te goed. Je bent inspirerend voor veel mensen met NAH, maar ook voor mensen zonder NAH. Je bent een doorzetter en daar zijn je boeken het bewijs van!!!
door Jezzy B. op 02-02-2024
Omdat het zorgt voor herkenning en steun en ze hoop doorgeeft via diezelfde inkt!
door aysu op 02-02-2024
Dit boek was absoluut geschikt voor mijn nah beperking om goed boeken te kunnen lezen. De inhoud was herkenbaar , voelbaar en passend. De persoonlijke toewijding met de hand geschreven , maakte me gezien !!! Een echte aanrader en dat is ook wat ik heb gedaan . Inmiddels hebben vrienden het boek ooo aangeschaft . Absolute aanrader !! Met persoonlijk respect voor de schrijfster.
door Vicky de Groot op 01-02-2024
Mooie woorden, vol gevoel. Zij kan dit! Inspiratie.
door Manon Kievit op 01-02-2024
(H)erkenning in mijn herstelproces door de versjes, zo treffend!
door Naomi op 01-02-2024
Het boek is treffend, creatief en kwetsbaar geschreven. Heel knap hoe Jennifer haar proces in gedichten uitdrukt. Als iemand met nah biedt dit boek mij troost, steun en herkenning. Aanrader!
door M op 01-02-2024
Heel herkenbaar! Prachtige gedichten.
door Jennifer op 01-02-2024
Omdat jennifer haar zwakte heeft omgezet in haar kracht!
door Kelsey Visscher op 01-02-2024
Geschreven uit het hart! En hoofd! Pakkende woorden die voor iedereen wel een keer herkenbaar zijn.
door Daniëlle Hofmann op 01-02-2024
Leuk, grappig, mooi en eerlijk boek.
Zo trots op haar!
door Ronald Marks op 01-02-2024
Wat een herkenbare teksten, woorden geven aan het onzichtbare!
door Karel op 01-09-2023
Pakkend, verdrietig, intens, humoristisch,dapper…..kortom, een inkijk in het leven van een jong persoon die probeert te (over)leven. Grandioos en zeer herkenbaar.
door Pauline op 24-08-2023
Super mooi om te lezen. Op deze manier een stukje kunnen inleven tijdens haar proces, wat ook heftig is (geweest).
Zeker een aan te raden boek!

In de media

Jennifer Frijlink brengt tweede dichtbundel uit plus korte film voor IJsselbiënnale

Een artikel op de lokale nieuwssite De Brug over mijn nieuwe gedichtenbundel en mijn spoken word film in de Galerie.

Lees meer op: De Brug - Maarten van Gemert
Lokale nieuwssite Kampen Online schrijft over mijn boeklancering

De lokale nieuwssite Kampen Online schrijft over de lancering van mijn nieuwe boek: 'Onzichtbare woorden krijgen inkt'.

Lees meer op: Kampen Online - Rudi Last