Ik heb dit boekje gekocht en gebruikt in de klas en het spreekt enorm aan voor de kinderen. Leuke, kleurrijke prenten en een vrolijk en leerrijk verhaaltje! Een aanrader!
Ook poesjes gebruiken smoesjes
- Auteur
-
Anne-Sophie Vos
- Uitvoering
- Paperback
- Genre
- Prentenboeken
- Reviews
- 5,0 / 5 (1 reviews )
- Prijs
- € 17 ,50
- Verzending
- Gratis verzending in Nederland en België
- Levertijd
-
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)
Samenvatting
Smoes de poes is op zoek naar haar vriend Jos de vos. Staat hij ergens tussen dat groepje dieren? Wanneer ze hem gevonden heeft, gaan ze samen op pad. Onderweg gebeuren er vreemde dingen met Smoes. Wat doet Smoes toch allemaal? Telkens wanneer Jos haar vraagt wat er scheelt, gebruikt ze weer een ander smoesje. Wat zou er echt met haar aan de hand zijn?
Dit boekje probeert met behulp van humor kinderen te overtuigen dat het dragen van een bril niet zo erg is en dat het uitzoeken van een bril een feest kan zijn!
Dit boekje probeert met behulp van humor kinderen te overtuigen dat het dragen van een bril niet zo erg is en dat het uitzoeken van een bril een feest kan zijn!
Over de auteur
Anne-Sophie Vos (1991) is van kleins af aan altijd al creatief bezig geweest. Als pas afgestudeerde kleuterleidster vindt ze het dan ook interessant om creatief in te spelen op de problematiek bij kinderen. Ze merkte dat je door gebruik te maken van een boekje, taboes uit de wereld van de kinderen kunt doen verdwijnen. Anne-Sophie is een echte dierenvriend en dat zal altijd merkbaar zijn in haar boeken.
Productinformatie
- ISBN
- 9789402231892 / 978-94-022-3189-2
- Uitgeverij
- Boekscout
- Verschijning
- 09-12-2016
- Taal
-
Nederlands
- Genre
- Prentenboeken
- Uitvoering
- Paperback
- Pagina's
- 36
- Formaat
- 16 x 24 cm
- Illustraties
- Ja