Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België)
(Past door brievenbus)
Samenvatting
Vaarwel gaat over afscheid nemen van een dierbaar persoon. Marcia Wolthuis wil proberen het verdriet te verzachten door middel van mooie gedichten, waar men zich in kan verplaatsen. Op deze manier hoopt zij een bijdrage te kunnen leveren aan het verwerken van verdriet. Het zal de pijn en frustraties niet wegnemen, maar zij hoopt dat men het zo een betere plek kan geven. Emoties zijn heel persoonlijk, net zoals het verwerken van verdriet na het verlies van iemand die ons heel dierbaar is.
Over de auteur
Marcia Wolthuis is getrouwd en zij heeft drie kinderen. Ze woont haar hele leven al in de Achterhoek, en mag graag schrijven door middel van gedichten en stukken tekst om haar eigen emoties een plekje te geven. Graag wil zij anderen mee laten leven in de verhalen die ze schrijft. Marcia houdt van de natuur, wandelen, fotografie en krijgt veel inspiratie door wat ze zelf meemaakt. Als ze op wat voor manier dan ook wat kan betekenen voor een ander, dan doet ze dat door alles op papier te zetten. Haar hoop is dan ook gevestigd dat ze door middel van haar teksten het verdriet van anderen wat kan verzachten.
Dag Engel, daar ga je dan... jouw tijd zit erop hier op de aarde. Ik zal je los moeten laten, mijn maatje van oneindig veel waarde. In gedachten laat ik je gaan, naar een mooie plek waar je op me zal wachten! Wat zal ik je gaan missen, niet wetend wat ik kan verwachten. Een glimlach voor alles wat we samen hebben meegemaakt, voor nu is de wedstijd even gestaakt.