Prachtig boek. Ik las de verhaaltjes al voor via internet. De verhalen zijn mooi gebundeld en heerlijk om voor te lezen.
Tippeltje de Mier
Avonturen in het Toverhazelaarbos
- Auteur
-
Yvonne Tempelaar
- Uitvoering
- Paperback
- Genre
- Kinderboeken
- Reviews
- 5,0 / 5 (3 reviews )
- Prijs
- € 19 ,50
- Verzending
- Gratis verzending in Nederland en België
- Levertijd
-
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)
Samenvatting
Tippeltje de mier is een heel dappere en slimme mier. Hij woont samen met zijn vele vriendjes in het Toverhazelaarbos. Samen beleven ze spannende avonturen en lossen ze vele raadsels op. Ze ontmoeten de meest bijzondere dieren en leren de lezertjes belangrijke lessen.
Over de auteur
Yvonne Tempelaar woont samen met haar man en zoon in Hendrik- Ido-Ambacht. Yvonne begon na het vaststellen van een chronische ziekte, nadat haar zoon drie maanden te vroeg geboren werd en later hoogbegaafd bleek te zijn met het schrijven van colums over haar ervaringen. Yvonne las graag verhaaltjes voor maar nog liever verzon ze ze zelf. Zo is Tippeltje de mier uiteindelijk ontstaan.
Productinformatie
- ISBN
- 9789464034943 / 978-94-640-3494-3
- Uitgeverij
- Boekscout
- Verschijning
- 28-08-2020
- Taal
-
Nederlands
- Genre
- Kinderboeken
- Uitvoering
- Paperback
- Pagina's
- 114
- Formaat
- A5
- Illustraties
- Ja
Inkijk
“Een spreuk om een pukkel te toveren op je billen, of om een konijn te laten mekkeren als een geit. Nee, dat is het ook niet. Misschien deze?” zegt Fladder hoopvol als hij weer een bladzijde omslaat. Een spreuk om een bezem te laten vliegen. “Dit is hem!” roept Fladder opeens. "Dit is de spreuk!”
Zachtjes legt Fladder de bezem op de grond en gaat er, met het boek in zijn vleugels, opzitten. Nu zal ik iedereen eens laten zien dat Fladder niet meer Fladder is, maar Vlieger! denkt hij. En dan spreekt hij de toverspreuk uit…
“Vie va Cool en Vet,
Schiet me door de lucht als een raket.
Rond de maan in al zijn pracht,
Het liefst de hele nacht...!”
Reviews (3)
Wat een super leuk boek. Leest makkelijk en het is echt een aanrader. Ik gebruik het boek als voorleesboek voor mensen met verstandelijke beperking. Het is makkelijk te snappen voor iedereen heel goed. Hoop dat er nog veel boeken gaan komen.
De verhaaltjes over Tippeltje de Mier zijn erg leuk, afwisselend, vrolijk, soms met een serieuze noot en vaak een verstopte wijze les. Het is zeker een aanrader om voor te lezen en om zelf stiekem van te genieten!