Voorkant
Voorkant cover
Achterkant
Achterkant cover

Leven in het Nieuwe Verbond
Wat de Bijbel zegt over leven in de liefde

Auteur

Ite Klaas Wolters

Uitvoering
Paperback
Prijs
20 ,50
Verzending
Gratis verzending in Nederland en België
Levertijd
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)

Samenvatting

Dit boek gaat over leven in de vrijheid om elkaar in liefde te kunnen dienen.
Kerntekst daarbij is Galaten 5:13-14: “Broeders en zusters, u bent geroepen om vrij te zijn. Misbruik die vrijheid niet om uw eigen verlangens te bevredigen, maar dien elkaar in liefde want de hele wet is vervuld in één uitspraak: 'Heb uw naaste lief als uzelf.'"
Waar ben je dan vrij van?
Romeinen 7:6: "We waren aan de wet geketend, maar nu zijn we bevrijd; we zijn dood voor de wet, zodat we niet meer de oude orde van de wet dienen, maar de nieuwe orde van de Geest."
De nieuwe orde van de Geest is het Nieuwe Verbond.
Je bent vrij van de wet die gehoorzaamheid eist, je leeft nu onder de genade van God.
Dat is leven in het Nieuwe Verbond.

Over de auteur

Ite Klaas Wolters is getrouwd met Ineke, vader van vijf kinderen en opa van vijf kleinkinderen. Hij is geboren in Groningen en heeft in Slochteren en Amersfoort gewoond en gewerkt. De laatste drieëntwintig jaar woonde hij in Moordrecht en werkte hij in het onderwijs in Rotterdam, Houten en Utrecht.
Hij en zijn vrouw hebben ruim twintig jaar als jeugdleiders en voorgangers gediend in verschillende evangelische gemeenten.
Op dit moment geniet hij van zijn pensioen, fietst hij veel samen met zijn vrouw, is schrijven zijn hobby, is hij actief in een charismatische beweging in Zuid-Holland en is hij adviseur van ouders in het onderwijs.

Productinformatie

ISBN
9789464688870 / 978-94-646-8887-0
Uitgeverij
Boekscout
Verschijning
08-09-2023
Taal
Nederlands

Kwalificaties
Met betrekking tot christenen en christelijke groepen

Uitvoering
Paperback
Pagina's
132
Formaat
A5
Illustraties
Nee

Inkijk

Inkijk pagina 60
Inkijk pagina 91
Inkijk pagina 121

Uw email wordt enkel gebruikt voor de betreffende review

Wordt getoond bij de review

Je toelichting moet minimaal 15 woorden zijn.

Er zijn nog geen reviews over dit boek

In de media

Boekpresentatie in Sliedrecht

Op de boekpresentatie in Sliedrecht werd onder het oog van ruim honderd mensen het eerste exemplaar van het boek "Leven in het Nieuwe Verbond' van Ite Klaas Wolters overhandigd aan de leiders van de beweging I AM loved Albert en Michelle van der Heide.

Lees meer op: I AM loved