Voetstappen in fantasieland
- Auteur
-
Jidske van de Klundert
- Uitvoering
- Paperback
- Genre
- Kinderboeken
- Reviews
- 5,0 / 5 (1 reviews )
- Prijs
- € 18 ,50
- Verzending
- Gratis verzending in Nederland en België
- Levertijd
-
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)
Samenvatting
In 'Voetstappen in fantasieland' geeft de schrijfster haar fantasie alle ruimte en laat ze speelsheid en kleur terugkomen in zelfgemaakte tekeningen.
In deze gedichtenbundel heeft zij specifiek gedichten uitgekozen waarmee ze haar publiek: kinderen en mensen die het kind in zichzelf levend willen houden, weet te prikkelen en laat (glim)lachen.
Over de auteur
Na al vijf gedichtenbundels variërend van bundels met foto's, tekeningen tot bundels met collages uitgegeven te hebben, met 'volwassen' gedichten die weten te raken, wilde Jidske graag een dichtbundel speciaal voor kinderen maken. Met als onderliggend doel: de leesvaardigheid bevorderen. Het zijn gedichten die aansluiting vinden met de fantasiewereld van kinderen. Ze kunnen aan hen voorgelezen worden. Ook kunnen de kinderen ze makkelijk zelf lezen.
Productinformatie
- ISBN
- 9789464891171 / 978-94-648-9117-1
- Uitgeverij
- Boekscout
- Verschijning
- 26-04-2024
- Taal
-
Nederlands
- Genre
- Kinderboeken
- Kwalificaties
- Leeftijdscategorie: vanaf ca. 6 jaar
- Uitvoering
- Paperback
- Pagina's
- 70
- Formaat
- A5
- Illustraties
- Ja
Inkijk
Reviews
In de media
Voetstappen in fantasieland
Interview in het weekblad dat bij de krant geleverd wordt. Bij de Limburger.
Lees meer op: De Limburger
Bij de liewe
Radio interview bij ry. Maastricht ,waarin gezocht wordt naar verbinding.
Lees meer op: Bij de liewe rtv maastricht
Ook van deze auteur
Eiland 'Nooitgedacht'
Jidske van de Klundert
WAARDEVOL
Jidske van de Klundert
Onbevangen geluk, mijn vrijheid
Jidske van de Klundert
Een boek om in je handen te laten rusten en met je hart te lezen.
Wil je reageren op deze bundel? Dat kan hier
Spiegel der natuur
Jidske van de Klundert
Met weinig woorden kan er veel gezegd worden. Dat is precies wat deze foto-gedichtenbundel laat zien. In Spiegel der natuur laat de schrijfster haar hart en ziel spreken door middel van unieke foto's (van zelfgemaakte collages), gedichten en gedachtenspinsels. Door zorgvuldig gekozen woorden straalt iedere zin kracht uit en worden de gevoelens achter de woorden sterk op de lezer over gebracht.
Een bundel die de tekstklanken kleurt