Chronische Vermoeidheid te lijf!
Osteopathie volgens de Rodrigus Methodiek
- Auteur
-
Patrick Rodrigus
- Uitvoering
- Paperback
- Genre
- Wetenschappelijk
- Prijs
- € 21 ,50
- Verzending
- Gratis verzending in Nederland en België
- Levertijd
-
Twee tot vijf werkdagen vanaf publicatie
(Nederland en België)
Samenvatting
Over de auteur
Patrick Rodrigus is als arts afgestuurd aan de Universiteit Antwerpen en sinds 2005 osteopaat met een eigen praktijk in Tilburg. Hij is afgestuurd aan de International Academy of Osteopathy Gent met een eindwerk met als titel ‘Vermoeidheid na kanker; de rol van de osteopathie’. De zoektocht naar de oorzaak van de chronische vermoeidheidsklachten heeft als voorlopig eindresultaat dit boek opgeleverd.
Productinformatie
- ISBN
- 9789464037562 / 978-94-640-3756-2
- Uitgeverij
- Boekscout
- Verschijning
- 02-10-2020
- Taal
- Nederlands
- Genre
- Wetenschappelijk
- Uitvoering
- Paperback
- Pagina's
- 150
- Formaat
- A5
- Illustraties
- Nee
Inkijk
Chronische Vermoeidheid Syndroom, ook bekend als ME/CVS, is een chronische ziekte. Het begint met een langdurige periode van stress, waar een lichaam niet adequaat op kan reageren. Door de chronische activatie van het stress-systeem, de stapeling van afvalstoffen en een verstoring van de lymfeafvoer, komt het hele lichaam in een toestand van laaggradige ontsteking. Wanneer de energieleverancier van de cel, de mitochondriën, gaan stilvallen wordt chronisch moe zijn een ernstig probleem.
Die lange ziektegeschiedenis is bij onderzoek te zien met duidelijke fysieke symptomen en door de osteopaat te voelen in het lichaam en het brein van een patiënt met ME/CVS.
Er is wat aan te doen! Er zijn mogelijkheden om de vermoeidheid te verminderen en de levenskwaliteit te verbeteren! Het vraagt tijd en inspanning. De patiënt moet zelf wat doen om lymfestroom te verbeteren; de osteopaat zorgt voor verbetering van de algemene mobiliteit van het lichaam en de drainage van de schadelijke stoffen uit het lichaam en uit het brein. Er zijn waarschijnlijk nog extra dingen nodig, zoals ‘pacing’, aanpassen van voeding en het herstel van darmflora om te komen tot die broodnodige energie verhoging. ME/CVS is een complexe ziekte en de behandeling is maatwerk met de patiënt aan het roer.
Reviews
Er zijn nog geen reviews over dit boek