Leuke uitspraken.
Aan schaarste geen gebrek
Als de humor op straat ligt en je geen zin hebt om te bukken
- Prijs
- € 18 ,99
- Verzending
- Gratis verzending in Nederland en België
- Levertijd
-
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)
Samenvatting
‘Aan schaarste geen gebrek’ zit vol met actuele, herkenbare korte grapjes met heerlijke (ironische) humor, leuke woordspelingen en zelfs amusante weetjes. Het geeft een hilarisch inkijkje in een doorsnee leven met een dikke knipoog naar bepaalde scherpe actuele onderwerpen, zoals het coronavirus. De bundel is vermakelijk en maakt je als lezer steeds benieuwd naar de volgende zin. Aan schaarste geen gebrek is een boekje dat je af en toe even lekker tussendoor kunt lezen ter ontspanning, of dat je voor kunt lezen om er samen om te kunnen lachen.
Over de auteur
Berry van Hoof heeft gewoon iets met dubbele betekenissen. De hele dag staat bij hem het ‘machientje’ aan om met woorden te knutselen en te boetseren en om de focus te verschuiven. Je zou het een tweede natuur kunnen noemen. Ooit wilde hij in romanvorm een thriller schrijven, maar bij het teruglezen van de dagproductie kon hij alleen maar lachen met het resultaat. Hij haalde er zelfs nog meer woordspelingen uit dan hij er bewust had ingestopt.
Productinformatie
- ISBN
- 9789464313369 / 978-94-643-1336-9
- Uitgeverij
- Boekscout
- Verschijning
- 23-04-2021
- Taal
-
Nederlands
- Genre
- Diversen
- Uitvoering
- Paperback
- Pagina's
- 112
- Formaat
- 17 x 17 cm
- Illustraties
- Nee
Inkijk
'De envelop heb ik niet dichtgeplakt, want dit is een open sollicitatie'
'Koe Klara ligt zich stierlijk te vervelen'
'Als je maar lang genoeg bijzonder bent, wordt je vanzelf wel gewoon'
'De gasten die een paar kilo zwaarder waren geworden, moesten naar de aankomsthal'
'Om geen kostbare tijd te verliezen, verkocht hij zijn peperdure horloge'
'De pyromaan brandt van verlangen'
Reviews
Leuke uitspraken.
Ook van deze auteur

'de Leesmap'
Berry van Hoof
In de Leesmap gunt Appie de Zeeuw, een 22-jarige jongen die het etiket autistisch opgeplakt heeft gekregen, de lezer een kijkje in zijn belevingswereld. Omdat hij zowel goed kan tellen als straatnamen onthouden, blijkt hij geschikt te zijn om de leesmap rond te brengen. Dankbaar gebruikmakend van de wachtkamers waar hij beroepshalve komt, ziet hij kans een grote zwendel op te zetten. In zijn verwondering over en bijzondere kijk op communicatieverkeer, verwachtingen en vaste patronen, wisselt Appie humor even gemakkelijk af met grofheid als diepgang met oppervlakkigheid. Wat hem precies drijft weet, bijna, niemand.

Verwonder jezelf driemaal daags Vast recept voor op het andere toilet of op het tweede nachtkastje
Berry van Hoof
