Voorkant
Voorkant cover
Achterkant
Achterkant cover

Doorgaan
Leven en sporten met MS

Auteur

Jolanda Lammers

Uitvoering
Paperback
Prijs
21 ,50
Verzending
Gratis verzending in Nederland en België
Levertijd
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)

Samenvatting

Sinds oktober 2005 moet Jolanda Lammers leven met de ziekte MS. Dit zorgt ervoor dat ze in de loop van de jaren afscheid heeft moeten nemen van veel vanzelfsprekendheden in haar leven. Ze bleef op zoek naar een waardevolle invulling hiervan, ondanks toenemende beperkingen. Jolanda beschrijft regelmatig in blogberichten wat ze tegenkomt in het onzekere bestaan van het leven met een chronische ziekte. In de eerste jaren beoefent ze nog haar favoriete sport hardlopen. Met het voortschrijden van de ziekte heeft ze hier alternatieven voor moeten zoeken.
Een overzicht van haar leven sinds de diagnose afgewisseld met fragmenten uit haar blogs.

Over de auteur

Jolanda Lammers (1967) is getrouwd en heeft drie volwassen kinderen. Ze heeft lange tijd gewerkt in de kinderopvang, maar kan door haar ziekte MS niet meer werken. Vanaf juli 2018 is zij volledig arbeidsongeschikt en vult zij haar dagen, nog meer dan voorheen, veel met sporten. Jolanda probeert positief te blijven ondanks tegenslag. In haar dagelijks leven krijgt ze veel steun en begrip van haar man, kinderen en de mensen om haar heen. Ze haalt energie uit de contacten met sportmaatjes en lotgenoten. Haar eerste boek: Doorlopen, hardlopen met MS, verscheen in 2012 bij uitgeverij Boekscout.

Productinformatie

ISBN
9789464892222 / 978-94-648-9222-2
Uitgeverij
Boekscout
Verschijning
15-09-2023
Taal
Nederlands


Uitvoering
Paperback
Pagina's
180
Formaat
12,5 x 20 cm
Illustraties
Nee

Inkijk

Inkijk pagina 5
Inkijk pagina 7
Inkijk pagina 63

Uw email wordt enkel gebruikt voor de betreffende review

Wordt getoond bij de review

Je toelichting moet minimaal 15 woorden zijn.

Er zijn nog geen reviews over dit boek

In de media

Jolanda schrijft boek Leven en sporten met MS

Een vermelding in de kwartaaluitgave MenSen van de MS vereniging Nederland

Lees meer op: MenSen
Leven en sporten met de ziekte MS

Jolanda Lammers kreeg in 2005 de diagnose MS en dat kwam hard aan. Ze was vooral bezorgd of ze haar grootste passie, hardlopen, nog kon voortzetten. Onlangs publiceerde ze haar tweede boek over het leven met de ziekte MS

Lees meer op: Winterswijk Binnen&Buiten
Jolanda schrijft boek Leven en sporten met MS

Artikel over de achtergrond en de inhoud van het boek

Lees meer op: Achterhoek Nieuws -editie Winterswijk