Bondgenoten
- Auteur
-
Manon Boot
- Uitvoering
- Paperback
- Genre
- Jeugdboeken
- Prijs
- € 19 ,50
- Verzending
- Gratis verzending in Nederland en België
- Levertijd
-
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)
Samenvatting
Alice denkt het perfecte leventje te leiden met de mensen van wie ze houdt: Kevin, Julie, Benjamin, Michael en veel nieuwe mensen. Maar opnieuw dreigt er gevaar en is ze genoodzaakt te vluchten. Ze gaan naar Verona, het machtigste deel van de wereld in het vroegere Italië, en krijgen hier te maken met corrupte en egoïstische leiders, oude bekenden en behulpzame Veroniërs. Alice moet erachter zien te komen wie haar vijanden en wie haar bondgenoten zijn voor het te laat is...
Hoe Lotgenoten afloopt, lees je in dit tweede, laatste en zenuwslopende deel Bondgenoten!
Over de auteur
"Ik kan niet anders dan trots zijn op mezelf. Op zo’n jonge leeftijd al twee boeken op je naam; dat kunnen maar weinig mensen zeggen! Ik kan niet anders dan glimlachen als andere mensen naar mijn boeken vragen of als ze op de een of andere manier ter sprake komen. Ik ben een geluksvogel, dat ben ik. En ik ga ervan genieten en mijn 'talent' verder ontwikkelen. Houd me in de gaten!"
Productinformatie
- ISBN
- 9789462068179 / 978-94-620-6817-9
- Uitgeverij
- Boekscout YO
- Verschijning
- 12-04-2013
- Taal
-
Nederlands
- Genre
- Jeugdboeken
- Uitvoering
- Paperback
- Pagina's
- 104
- Formaat
- 12,5 x 20 cm
- Illustraties
- Nee
Inkijk
‘Schrijf het anders op, daar ben je goed in’, dring ik aan. Michael is een geweldig schrijver. Hij heeft sinds het bombardement een logboek bijgehouden en schrijft alles op wat er gebeurt. Zijn hele hut staat vol dozen met papier. Hij hoopt het ooit nog eens als boek uit te geven.
Michael knikt zwijgend en pakt een vel papier en een pen uit de bureaula. Als hij ijverig begint te pennen, sta ik op en loop even naar buiten. Er is niets veranderd buiten: de hutjes staan er nog, de kinderen drentelen over het Plein. Maar het voelt alsof het elk moment kan gaan onweren. Er hangt een enorme druk boven ons dorpje en ik heb geen idee hoe dat komt.
Tien minuutjes later kan ik echt niet langer wachten en loop terug naar binnen.
Michael is zo te zien nog niet klaar. Zijn tong hangt een klein stukje uit zijn mond. Zijn lange, gebruinde vingers deinen mee op de woorden die hij op het papier krabbelt. Ik strek mijn nek om een stukje van zijn kriebelige en krullerige handschrift te ontrafelen, maar word er geen wijs uit.
‘Ik vind schrijven gewoon veel makkelijker’, zegt Michael als hij zijn pen neerlegt en een bundeltje papier in mijn handen drukt. Ik maak het me gemakkelijk door mijn benen op te trekken – uit ervaring weet ik dat zijn verhalen altijd heel lang zijn.
Zijn handgeschreven volmaakte zinnen sleuren me naar een andere wereld. Alles is weg, het is alleen het verhaal en ik. Mijn ogen vliegen steeds verder over de blauwe inkt, die pas net droog is. Ik verslind de letters letterlijk. De zorgvuldig gekozen woorden doemen op als lantaarns in de nacht en ik word er gretig naartoe getrokken.
Reviews
Er zijn nog geen reviews over dit boek
Ook van deze auteur

Lotgenoten
Manon Boot
Het jaar 2108. Alice’ ouders zijn vijf jaar geleden omgekomen bij de Bombardementen in Maryland. Ze wordt opgevangen in het Opvangcentrum voor Kinderen Zonder Ouders en daar ontmoet ze Julie, ze worden hartsvriendinnen. Als ze op een doodnormale ochtend wordt ontvoerd, samen met alle andere Marylanders uit het Centrum, wordt al snel duidelijk dat Verona, het machtigste deel van de wereld, alle overlevenden uit Maryland wil vermoorden. Kan ze samen met Kevin, de voor haar bestemde liefde, de slimme Benjamin en Julie ontsnappen en het enige stukje groene aarde vinden waar balieassistente Jessica het over had?

Opgelost
Manon Boot
Opgelost is een zenuwslopend spannende thriller die je geen minuut met rust laat!
