Ansjepansje Toveransje
- Auteur
-
Ans Visser
- Uitvoering
- Paperback
- Genre
- Kinderboeken
- Prijs
- € 16 ,50
- Verzending
- Gratis verzending in Nederland en België
- Levertijd
-
Twee tot vijf werkdagen
(Nederland en België) (Past door brievenbus)
Samenvatting
Over de auteur
Productinformatie
- ISBN
- 9789402231120 / 978-94-022-3112-0
- Uitgeverij
- Boekscout
- Verschijning
- 18-11-2016
- Taal
- Nederlands
- Genre
- Kinderboeken
- Uitvoering
- Paperback
- Pagina's
- 38
- Formaat
- A5 liggend
- Illustraties
- Ja
Inkijk
Ik wou dat ik kon toveren.

Reviews
Er zijn nog geen reviews over dit boek
Ook van deze auteur

Leven met Passie Portretten van 11 bijzondere mensen
Ans Visser

Pablo de rolstoelpiet
Ans Visser
Pablo de rolstoelpiet is een voorleesboek voor jonge kinderen. Het verhaal is op rijm en voorzien van kleurrijke tekeningen.

De avonturen van Koningin Big
Ans Visser
Een humoristisch boekje voor jong en oud met vertederende en grappige foto’s.

Lichter leven Dagboek over een maagverkleining
Ans Visser

Lola op wereldreis Een interactief reisboek voor nieuwsgierige kinderen
Ans Visser
Lola op wereldreis is een interactief reisboek voor nieuwsgierige kinderen van 8 tot 12 jaar. Naast cultuur komen taal, vlaggenkunde en topografie aan bod. De kinderen reizen mee over vier continenten en kunnen dingen onderzoeken naar aanleiding van de vragen die worden gesteld bij de diverse landen. Aan het eind kunnen zij hun eigen wereldreis samenstellen. Het is een aardrijkskundeboek, een geschiedenisboek, een taalboek en cultuurboek in een. Een boek voor jonge avonturiers!

Amsterdam Verzamelt Bijzondere verzamelingen en levensverhalen van 11 Amsterdammers
Ans Visser
Waarom verzamelen mensen? Is verzamelen meer dan alleen interesse in voorwerpen en welke invloed heeft de hobby op het leven van de Amsterdamse verzamelaars in het boek? Hun verzamelingen komen voort uit hun interesses of levenservaringen. Een verzameling vertelt veel over de persoon. Zijn er overeenkomsten tussen verzamelaars? Wat is er zo leuk aan verzamelen en wat brengt het de verzamelaars? Is verzamelen iets van de westerse cultuur? Alle verzamelaars in het boek geven aan dat ze gelukkig worden van het verzamelen: kijken naar hun spullen, de sport om voor een prikkie een nieuw item op de kop te kunnen tikken, je verzameling zien groeien. Naast hun verzamelingen vertellen zij ook over hun bijzondere levensverhalen.

Tussen wal en schip Verhalen van schipperskinderen en anderen met een passie voor water, varen en schepen
Ans Visser
Wonen op een schip en zeven jaar op een schippersinternaat doorbrengen is een andere jeugd dan de meeste kinderen hebben gehad. Welke invloed heeft dat op het leven van een kind? Ansje Visser, zelf schipperskind, deelt haar verhaal en onderzoekt of andere schipperskinderen soortgelijke ervaringen hebben. Met die gedachte begon zij aan het boek, maar gaandeweg ontmoette ze veel interessante mensen en organisaties die ook een binding hebben met het water. De ervaringen en verhalen van 35 mensen komen voorbij. Naast schipperskinderen komen ook een vuurtorenwachter, een scheepspotter, Laura Dekker – het zeilmeisje, de reddingsmaatschappij, vrijwilligers op het water, musea, een scheepsmodelbouwer, een strandjutter en vele anderen aan het woord. Neem een kijkje in de waterwereld en ontdek wat deze mensen met water hebben.